Reflex

Reflexi kaubamärk on tuntud paljudes maades. Reflex Winkelmann GmbH + Co. KG peakorteriga Nordrhein-Westfaleni liidumaal Ahlenis, edukas programm hõlmab kütte-, energia- ja süsteemitehnikas läbiproovitud ja innovaatilisi tooteid: membraanpaisupaagid, kompressori ja pumbaga juhitavad rõhuhoidmissüsteemid, õhueraldussüsteemid ja soojusvahetussüsteemid.

Aastakümnetepikkune dialoog teaduse ja praktikaga on andnud Reflexile tootearengus, tootmises ja turustamises kompetentsuse, mida kliendid hindavad.

 

Reflex veetöötlusseadmed

Reflex tarbevee boilerid ja mahutid erinevatesse küttesüsteemidesse- soojuspumba, -kaugkütte, -gaasi, -õli või tahkeküttekatlamajadesse. Tutvustus
 
Reflex paisupaagid ja hüdrofoorid erinevatesse tarbevee, -kütte -ja jahutussüsteemidesse rõhuklassiga kuni 40 barLisaks on pakkuda erinaevaid kinnitusvahendeid ja ventiile paisupaakide paremaks hooldamiseks pikas perioodis  
Reflex deaereerimissüsteemid (hapniku eraldamine küttesüsteemist) suurematesse küttesüsteemidesse (nt. korrusmajad, büroohooned jne.) tagamaks süsteemide efektiivsemat ja probleemidevabamat tööd. Samuti pakume Eestis mobiilse vaakumdeaeraatori teenust, millega on võimalik muuta küttesüsteem hapnikuvaeseks 48 tunniga. Teenuse maksumus alates 200 eur+km.Vaata täpsemalt.  
Reflex rõhuhoidesüsteemid suurematesse küttesüsteemidesse (nt. korrusmajad, büroohooned jne.) tagamaks süsteemide efektiivsemat ja probleemidevabamat tööd.  
Separaatorid ja õhueraldajad küttesüsteemidele. Vaata täpsemalt.
gefhcgeb


Reflex sooduspakkumised

Hinnakataloog 2014

Tootekataloog 2014 ENG